متن تقدير مدير از معلم - تبريک روز معلم 

* متن تقدير مدير از معلم *

بسمه تعالي

تقديرنامه

من علمني حرفا فقد صيرني عبدا

کس چو علي اين در معني نسفت              آنچه علي در حق استاد گفت

بنده ي خود ساخت مرا اوستاد                آن که يکي حرف به من ياد داد

استاد فرهيخته و فرزانه ……………………

همه ي پيشرفت هاي معنوي و مادي بشر ريشه در تربيت افراد دارد که از منبع زلال ايمان، معرفت، تعهد و ايثار معلم سيراب مي شوند.

از اين منظر کشور وامدار همه ي استاداني است که بحق چراغ هدايت بشريت را به تاسي از پيامبر اعظم (ص) روشن و فروزان نگاه داشته اند.

با فرا رسيدن سالروز شهادت استاد شهيد مرتضي مطهري و روز بزرگ معلم ،فرصت را مغتنم شمرده و در کمال ادب و ارادت اين لوح تقدير تقديم محضر عالمانه شما مي گردد.

از حضرت عليم آرزو داردم همواره در کسوت شريف معلمي با کلام نافذ و عزم راسخ و با توليد علم و دانش و پژوهش جهت آينده سازان اين مرز و بوم  با سرافرازي براي نيل به زندگي سعادتمندانه در دنيا و رستگاري در آخرت کوشا و پويا باشيد.

مدير دبيرستان علامه ي اميني

سعيد نعمتي

متن تقدير مدير از معلم

بسم الله العليم

معلم گرانقدر

به راستي آيا کلامي هست که تاب ثناي ايثار شما آسمانيان رابياورد؟

کدامين روز ، روز تو نيست وکدامين لحظه است که از شميم تو سکرآور يا عطر آگين نباشد…

به راستي آيا قلمي را مي شناسيد که با کلک خيال ، شکوه ايثار خاموش معلم را که در بستر رويش هاي مکرر آدمي و درگسترده ي تاريخ مکتوب بشريت هماره چون نگيني زرين درخشيده است به تصوير آورد؟

کدام خامه را طاقت تصوير خورشيد است ؟…

استاد گرانمايه/ معلم گرانقدر / آموزگار ارجمند …………………………….

آنچه از بن جان مي آيد آن است که از صميم قلب از همکاري صادقانه وکوشش خالصانه ي شما در راستاي هدايت و ارشاد اين نسل سرافراز، تقدير و تبجيل نمايم و صميمانه ترين سپاس هاي خود را به شما فرزانگان عاشقي که شمع وجود گرانقدر خويش را در طبق اخلاص نهاده و نهال نوپاي امروز را به اميد فردايي شکوفاتر با عصاره ي جان آبياري مي نماييد نثارتان کنم.

آرزومندم ؛ ذات اقدس احديت شما خوبان را که درمسير تحقق اهداف متعالي مکتب انسان ساز اسلام ،از جان مايه مي گذاريد در کنف الطاف خاصه ي خويش قرار دهد .

معلم روزت مبارک

مدير دبستان شاهرودي

حسين حکيمي

متن تقدير مدير از معلم

بسمه تعالي

يرفع الله الذين آمنوا منکم والذين اوتوا العلم درجات والله بما تعملون خبير( 11مجادله )

که ايزد مقامي ببخشد بلند                     برآنان که در بحردانش درند

براعمال روشن به سرضمير                      همه هست آگه خداي خبير

دانشمند انديشمند استاد برجسته جناب آقاي …………………………  به استناد آيه ي شريفه ي 10 از سوره ي مبارکه ي فاطر  که خداوند مي فرمايد” اليه يصعد الکلم الطيب والعمل الصالح يرفعه” ،  سخنان و کلام ارزشمند به سوي خدا صعود مي کند و با ابديت سنخيت پيدا کرده و همواره آثار خود را ظاهر مي سازند ;  بسي شايسته است از تلاش هاي مداوم وکوشش هاي مستمر حضرتعالي دراشاعه ي تعليم و تربيت و بسط و توسعه ي علم و دانش و نيز از روشن راي و کارگشايي ثمربخش شما به عنوان …………………. درکمال امتنان و افتخار تقدير و تشکر نموده  و به رسم تعظيم و تکريم اين لوح تقدير تقديم محضر پربار و ماندگارتان گردد .

من به سرچشمه ي خورشيد نه خود بردم راه                         ذره اي بودم و مهر تو مرا بالا برد

مدير دبستان افسري

علي رضا ناصري

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرکز تخصصی زیبایی و آرایشی بانوان در تهران بنیاد مختومقلی فراغی ...این یادداشت ها را برای تو می نویسم لیبل بلاگ سایت24 اسکول هر چی کی بخوای Liz اموزش اینستاگرام تلگرام وبلاگ رسمی مرحوم دکتر محمد جواد صاحبی ذهن برتر